1. Dziś rozpoczynamy parafialne rekolekcje adwentowe i witamy rekolekcjonistę ks. Carlosa Cesara Damaglio. Nauki dziś na wszystkich mszach św. Od  poniedziałku do środy na mszach św. o godz. 08.00 i 18.00 oraz nauka poza mszą św. o godz. 19.45. Taca zbierana w środę będzie wyrazem naszej wdzięczności i wynagrodzeniem dla ks. rekolekcjonisty.
  2. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Wspólna modlitwa Liturgią Godzin od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 w sali kolumnowej. Godzinki śpiewamy po Mszy św. Roratniej ok. godz. 07.10.
  3. Parafialna Caritas organizuje zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących parafian. Prosimy o produkty długoterminowe. Można je składać do kosza przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy lub w kancelarii.
  4. W opłatki, sianko i świece wigilijne można się zaopatrzyć dzisiaj  przy wyjściu z kościoła, a w dni powszednie w kancelarii.
  5. W tym roku duszpasterskim w ramach tzw. „kolędy” planujemy odwiedzić w domach, tych parafian, którzy do nas zgłoszą swoje pragnienie przyjęcia księdza. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej (dobrypasterz.waw.pl), w zakładce Aktualności/Kolęda 2024r., lub klikając w link
    https://dobrypasterz.waw.pl/category/aktualnosci/ ewentualnie wypełniając kartę w kancelarii lub zakrystii. Jednocześnie bardzo prosimy byście Państwo wywiesili w Waszych blokach (na klatkach schodowych) informacje o sposobie zgłaszania się na „kolędę”. Kartki z informacją prosimy odbierać z zakrystii po mszy św. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 24 grudnia. Wizyty rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia.
  6. Najbliższa niedziela (24.12.2023) to Czwarta Niedziela Adwentu. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00. Po południu nie ma mszy św.
    Zapraszamy na  Pasterkę o godz. 24.00.
  7. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…