1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na fundusz remontowy kościoła.
 2. Została otwarta księga intencji na 2024 r. Zapraszamy do zamawiania Mszy św. w godzinach otwarcia kancelarii.
 3. Gorąco zachęcamy do posługi czytania Słowa Bożego podczas Mszy świętych. Osoby chętne prosimy, by zgłaszały się do zakrystii przed rozpoczęciem liturgii.
 4. Rozpoczęliśmy okres Adwentu. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. Wspólna modlitwa Liturgią Godzin od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 w sali kolumnowej. Godzinki śpiewamy po Mszy św. Roratniej ok. godz. 07.10.
 5. Parafialna Caritas organizuje zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących parafian. Prosimy o produkty długoterminowe. Można je składać do kosza przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy lub w kancelarii.
 6. W opłatki i świece wigilijne można się zaopatrzyć dzisiaj i w kolejne niedziele Adwentu przy wyjściu z kościoła, a w dni powszednie w kancelarii.
 7. W tym roku duszpasterskim w ramach tzw. „kolędy” planujemy odwiedzić w domach, tych parafian, którzy do nas zgłoszą swoje pragnienie przyjęcia księdza. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej dobrypasterz.waw.pl w zakładce Aktualności/Kolęda 2024r., lub klikając w link:
  https://dobrypasterz.waw.pl/category/aktualnosci/
  ewentualnie wypełniając kartę w kancelarii lub zakrystii. Jednocześnie bardzo prosimy byście Państwo wywiesili w Waszych blokach (na klatkach schodowych) informacje o sposobie zgłaszania się na „kolędę”. Kartki z informacją prosimy odbierać z zakrystii po mszy św. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 24 grudnia. Wizyty rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia.
 8. W tym tygodniu:
  • 7 grudnia (czwartek) – Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i Doktora Kościoła;
  • 8 grudnia (piątek)  – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. w godzinie łaski. Będzie to msza zbiorowa, intencje można składać w zakrystii lub kancelarii.
 9. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…