Ogłoszenia parafialne na niedzielę 13.01.2019 r.
Święto Chrztu Pańskiego

Plan wizyty duszpasterskiej (link do strony głównej)

1.  Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, ale zwyczajowo do Święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego zachowujemy szopkę i śpiewanie kolęd.

2.  Zapraszamy dzisiaj na wynagradzający różaniec fatimski do kaplicy Miłosierdzia o g.18.00

3.  Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas z wizytą kolędową, Bóg zapłać za Waszą życzliwość oraz wsparcie modlitewne i materialne dla Kościoła.

4.  W piątek 18 stycznia rozpoczniemy tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który będzie trwać do 25 stycznia.

5.  W piątek 18.01 o godz. 19.00 młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy we Mszy św. Zapraszamy także rodziców.

6.  Osoby, które niedawno sprowadziły się do naszej parafii, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Także prosimy Parafian, którzy w proponowanym terminie nie mogli przyjąć wizyty duszpasterskiej, o zgłoszenie takiej wizyty w terminie dodatkowym.

7.  Katolickie Publiczne Przedszkole "Kwiatki Św. Franciszka" otwiera filię przy ul. Dzielnej 11 A. Dyrekcja Przedszkola serdecznie zaprasza na dzień otwarty w sobotę 19 stycznia od g.10.00 do g.14.00. Szczegóły zobacz tutaj.

8.  Z okazji Światowych Dni Młodzieży z papieżem Franciszkiem, w niedzielę 27 stycznia w godz. 14.00-22.00 odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, Panama w Warszawie. Jest to spotkanie dla wszystkich Młodych duchem i ciałem.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top