Ogłoszenia parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 19.05.2019 r.

1.  Z wielką radością informujemy, że nasza parafia otrzymała Błogosławieństwo Apostolskie Ojca Świętego Franciszka, oprawione będzie wywieszone na kościele, natomiast dla Parafian jest przygotowywany pomniejszony przedruk do zabrania do domu.

2.  Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które u nas sprawujemy: w niedziele i święta po Mszy Św. o g.17.00, a w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00.

3.  W piątek 24 maja wspomnienie Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Msze Św. według planu dnia powszedniego.

4.  W sobotę 25 maja o g.10.00 w archikatedrze warszawskiej Msza Św. z udzieleniem święceń kapłańskich, pośród wyświęcanych będzie diakon Krzysztof Ważyński-zapraszam na te święcenia oraz do modlitwy za wszystkich naszych diakonów przygotowujących się rekolekcjami do święceń.

5.  W sobotę 25 maja jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o g. 6.00, powrót około g. 20.00. Koszt 50 zł. Informacje codziennie po nabożeństwie majowym u P. Małgorzaty Ruszkowskiej.

6.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top