Ogłoszenia parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocy 09.05.2021

 1. Wczoraj w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostali ustanowieni dla naszej parafii dwaj nowi Szafarze Nadzwyczajni Eucharystii, Panowie: Bartosz i Andrzej, gratulujemy i życzymy dobrej służby dla Pana Jezusa w Jego Kościele.
 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dzień rozpoczęcia Misji Świętych w naszej parafii. Ich plan wydrukowany możemy zabrać ze sobą, wyłożony jest na stoliku w kruchcie, także jest zamieszczony na stronie parafialnej.
 3. Spotkanie Wolontariuszy Parafialnego Caritas odbędzie się w środę 12 maja o g.16.00 w plebanii, zapraszamy.
 4. W najbliższy piątek 14 maja rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. W sobotę 15 maja I Komunia Święta Dzieci Szkoły Podstawowej nr 236, o g.10.00 kl. IIIA, o g.11.30 kl. IIIB; spowiedź dla tych Dzieci w piątek 14 maja, kl. IIIA o g.16.30, kl. IIIB o g.17.00. W Białym Tygodniu od poniedziałku 17 maja do piątku 21 maja Dzieci Komunijne przychodzą na Mszę Św. o g.16.00.
 6. Nabożeństwa majowe odprawiamy: w niedziele po Mszy Św. o g.17.00, w dni powszednie po Mszy św. o g.18.00.
 7. W czwartek 13 maja zapraszamy na różaniec fatimski o g.17.00. Tego dnia mija 104 lata od rozpoczęcia objawień fatimskich.
 8. Polecamy modlitwom Parafian naszych Diakonów: Kamila i Michała, którzy wkrótce rozpoczną rekolekcje przed święceniami, a 29 maja przyjmą sakrament święceń kapłańskich.
 9. Polecamy do nabycia w księgarni parafialnej płytę nagraną przez Orkiestrę Kameralną Filharmonii Narodowej z muzyką filmową Ennio Morricone.
 10. Prowadzimy w dalszym ciągu zbiórki: na dokończenie rekonstrukcji organów oraz na figurę Pana Jezusa Miłosiernego. W przelewach ofiar wpisujemy w tytule odpowiednio organy lub figura.
 11. Dziękujemy Wszystkim za troskę o Kościół, za Wasze modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii św. i życzymy Wam dobrego przeżycia nowego tygodnia, w który wchodzimy z Bogiem w dzisiejszej Mszy św. Wszystkim Zmarłym Parafianom: wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym, Amen

Back to top