Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 19.01.2020 r.

Plan wizyty kolędowej

1.  Dzisiaj:

♦ na Mszy Św. o g.13.00 oprawę wokalno-muzyczną zapewnia zespół pod kierunkiem P. Zbigniewa Wołosiewicza, zespół zaprasza na koncert kolędowy zaraz po tej Mszy Św.

♦ W naszej parafii od g.9.30 do 14.00 są obecni przedstawicie Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. ks. Piotra Skargi mającego siedzibę przy ul. Bema na Woli. W skład Zespołu wchodzą dwa przedszkola i Szkoła Podstawowa. Szkoła zaprasza kandydatów na rok szkolny 2020/2021 do klas: zerowej, pierwszej i siódmej. Po Mszy św. o g.8.30, 10.00, 11.30 oraz 13.00 przed kościołem będą rozdawane ulotki z zaproszeniem na dzień otwarty 25 stycznia w godz. 10.00 – 14.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl

2.  W czwartek 23 stycznia przypada siódma rocznica śmierci kard. Józefa Glempa, będziemy pamiętać w modlitwach.

3.  W najbliższy piątek 24 stycznia spotkanie Wojowników Dobrego Pasterza, zapraszamy wszystkich mężów, ojców, kawalerów. Rozpoczynamy w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g.20.00

4.  Do soboty 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlimy się każdego dnia o zjednoczenie wszystkich chrześcijan w jednym Kościele.

5.  Za tydzień III Niedziela Zwykła, którą z woli Ojca Św. Franciszka będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego. Wszystkich Parafian zapraszamy na Nieszpory Niedzielne 26 stycznia o g.18.00.

6.  Również za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na parafialny Caritas.

7.  Przypominamy, że parafia nasza szykuje się do wizytacji kanonicznej, którą przeprowadzi JE Bp Tadeusz Pikus w dniach od 7 do 10 marca. Szczegółowy plan zostanie podany później.

8.  Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas z wizytą duszpasterską, za życzliwość i złożone ofiary na rekonstrukcję organów. Zobacz plan wizyty kolędowej. Prosimy Mieszkańców z wyznaczonych domów o odbiór w zakrystii kart z informacją o kolędzie do wywieszenia przy wejściach do bloku. Kolędę dodatkową na środę 29.01 można zgłaszać w kancelarii i zakrystii – dotyczy Osób z wyznaczonych rejonów kolędowania, które nie mogły z różnych względów przyjąć Księdza w oznaczonym terminie, lub Osób, które się sprowadziły na teren naszej parafii i chcą pobłogosławić swoje mieszkanie.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top