Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą 13.09.2020 r.

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

2. W rozpoczynającym się tygodniu obchodzimy w Liturgii Kościoła:

- jutro 21.09. - Święto Św. Mateusza, dzień imienin o. Mateusza. Dziękujemy za Jego zaangażowanie i pomoc duszpasterską w naszej parafii. Z wdzięcznością ofiarujmy nasze modlitwy w Jego intencji!

- w środę 23.09. - Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny;

- w piątek 25.09. – Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy.

3. Rodziców Dzieci klas III – komunijnych zapraszamy na zebranie w środę 23.09. o g. 19.45 w kościele górnym.

4. Dzieci ze Szkoły Podstawowej przy ul. Redutowej, które w sobotę 19.09. przystąpiły do I Komunii Św. obchodzą teraz Biały Tydzień. Zapraszamy na Msze Św. od poniedziałku do piątku włącznie o g. 18.00. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych.

5. Dzieci ze szkoły przy ul. Elekcyjnej, które w sobotę 26.09. o g. 10.00 przystąpią do I Komunii Św. zapraszamy na Spowiedź Św. w piątek 25.09. o g. 17.00. Zachęcamy do Spowiedzi Św. także Rodziców i Bliskich tych Dzieci.

6. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę formacyjną w sobotę 26.09. o g. 10.00 w sali nr 5.

7. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. W najbliższym czasie mamy dużo wolnych intencji.

8. Dziękujemy Wszystkim za troskę o Kościół, za Wasze modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrego przeżycia nowego tygodnia, w który wchodzimy z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św. Wszystkim Zmarłym Parafianom: wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym, Amen.

Back to top