Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą (11.11.2018)

1.  Dzisiaj 11 listopada - stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do dziękczynienia Bogu za dar wolności, odzyskanej suwerenności naszej Ojczyzny. Za wszystko dziękujmy Bogu.

2.  Wszystkich serdecznie zapraszamy na koncert „Tobie moja Polsko” w wykonaniu orkiestry kameralnej „La notte” i suwalskiego chóru kameralnego „Viva Musica”. Koncert zacznie się dzisiaj o g.20.00, organizują go Władze Dzielnicy Wola, wstęp wolny.

3.  Księgarnia zaprasza po książki wydane z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę oraz po pamiątkową mapę Polski.

4.  We wtorek, 13 listopada br., w bazylice archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbędzie się Modlitwa Bez Granic w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Roberta Schumana i powrotu Europy do chrześcijańskich korzeni. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 19.00. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich Parafian.

5.  Na Fatimski Różaniec Wynagradzający 13 listopada o g.17.00 do kaplicy Miłosierdzia zapraszają Wspólnota Fatimska i Żywy Różaniec.

6.  W przyszłą niedzielę 18 listopada zapraszamy wszystkich Podopiecznych naszego parafialnego Caritas na Mszę Św. w Ich intencji o g.13.00 a następnie do sali kolumnowej w dolnym kościele na poczęstunek. Przy tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim posługującym w naszym parafialnym Caritas.

7.  Do naszej parafii dotarły trzy dzwony, na razie są zawieszone na tymczasowej konstrukcji przy plebanii. Już dzisiaj o g.12.00 będziemy nimi dzwonić dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości.

8.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top