Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą (2017.09.17)

1.  Dzisiaj obchodzimy Dzień Środków Oddziaływania Społecznego, w modlitwach polecajmy więc wszystkich pracowników massmediów, aby służyli dobru i posługiwali się tylko prawdą.

2.  Teatr Dobrego Pasterza "To ma sens" zaprasza na przedstawienie o Św. Bracie Albercie pt. "Dobry jak chleb", które odbędzie się dzisiaj w Dolnym Kościele o g.20.00.

3.  Jutro święto św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży, w czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, Msze Św. według planu dnia powszedniego-zapraszamy na Mszę Św..

4.  Rodziców Dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę 20 września o g.19.30 do górnego kościoła.

5.  Począwszy od października w pierwsze piątki miesiąca kancelaria parafialna po południu będzie nieczynna.

6.  Wspólnota Kobiet zaprasza na Adorację dnia 18.09. br. o godz. 19.30 w Kaplicy Miłosierdzia. Natomiast 25.09.br zaprasza na spotkanie formacyjne, które rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00. Dalsza część spotkania w sali nr 4.

7.  W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 do sali kolumnowej zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chciałyby poznać czym jest wspólnota Domowego Kościoła, które chciałyby bardziej duchowo się rozwinąć i poznać swoją duchowość małżeńską.

8.  Zbiórka Lektorów, Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami odbędzie się w sobotę 23 września o g.11.00 w sali nr.5.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top