Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą (12.08.2018)

1.  W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy: 14.08 – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika; 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – porządek niedzielny Mszy Świętych; 17.08 – wspomnienie Św. Jacka, prezbitera.

2.  Wspólnota Fatimska i Kółko Różańcowe serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Różańcu Fatimskim, który zostanie odmówiony 13 sierpnia, poniedziałek o godz. 18.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

3.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 5 września /w środę/ oraz osoby zapisane na liście rezerwowej proszone są o pilny kontakt w celu potwierdzenia wyjazdu codziennie po wieczornej Mszy Świętej

4.  Jesteśmy bardzo wdzięczni wielu naszym Parafianom za ofiarną odpowiedź na prośbę o pomoc w posprzątaniu kościoła i przygotowaniu go do Liturgii w czwartek, sobotę i do niedzieli. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim sprzątającym w środę i piątek nasz kościół. Z podobną prośbą zwracamy się na najbliższy wtorek o godz. 13.30. W poniedziałek i we wtorek wszystkie Msze Św. będziemy odprawiać w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Tak będzie do końca malowania kościoła.

5.  Serdecznie zapraszam w niedzielę 19.08 o godz. 12.00, na Mszę Św. pożegnalną. Ks. Marcin

6.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top