1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na utrzymanie kościoła. Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność i troskę o naszą świątynię.
  2. Wypominki jednorazowe i roczne można składać w zakrystii i kancelarii. Kartki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wpisywanie nazwisk.
  3. W tym tygodniu:
    • 9 listopada (czwartek) – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    • 10 listopada (piątek) – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła;
    • 11 listopada (sobota) – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. W świątyni Opatrzności Bożej o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. O godz. 17.00 rozpocznie się koncert pt. Wolność jest w nas. Zaproszenia na Mszę Świętą i koncert można odebrać w zakrystii.
  4. Od 1 do 8 listopada możemy zyskać codziennie odpust zupełny przy zachowaniu warunków: stan łaski uświęcającej, przystąpienie do Komunii Świętej, nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych. W tym czasie zapraszamy również na wspólny różaniec w czasie, którego będziemy czytać wypominki jednorazowe: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…