1. Dziś do puszek zbieramy ofiary na parafialną Caritas. Jesteśmy wdzięczni za złożone ofiary, dzięki którym możemy pomagać ubogim i potrzebującym.
 2. Rozpoczęliśmy kurs dla narzeczonych, który prowadzą małżeństwa wraz z ks. Proboszczem. Spotkania we wtorki o godz. 19.45 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
 3. Październik to miesiąc szczególnie dedykowany modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci w czwartki o godz. 17.00. W październiku wieczorne Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 19.15.
 4. Informujemy, że niektórzy bracia i siostry, w ramach swojej formacji duchowej zostali posłani, by odwiedzać parafian w domach dzieląc się swoim doświadczeniem wiary.
 5. W nocy z szóstego na siódmego października odbędzie się Nocna Droga Różańcowa pod patronatem Kardynała Kazimierza Nycza, która przejdzie od sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach do parafii MB Pompejańskiej na Żeraniu. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 21.00 w sanktuarium na Siekierkach.
 6. W tym tygodniu:
  • 2 października (poniedziałek) – Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
  • 4 października (środa) – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
  • 5 października (czwartek) – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
  • 6 października (piątek) – I piątek miesiąca. O godz. 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia. Spowiedź podczas każdej Mszy św., a po południu od godz. 17.00;
  • 7 października (sobota) – Wspomnienie NMP Różańcowej. I sobota miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i Nabożeństwo Wynagradzające.
 7. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…