1. Ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać za Waszą troskę i pomoc.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 18.00.
 3. Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza na wspólną muzyczną integrację dla osób, które pragną rozwinąć swoje wokalne i instrumentalne umiejętności. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 12.00 w sali nr 10.
 4. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, w związku z dość napiętą sytuacją na pograniczu izraelsko-libańsko-syryjskim, zdecydowaliśmy się odwołać pielgrzymkę do Libanu i Damaszku. W podobnym terminie (14-23 sierpnia) zapraszamy na pielgrzymkę do Egiptu. W programie m.in. Kair, Aleksandria, Sketis, Synaj wraz z wejściem na Górę Mojżesza i odpoczynek nad Morzem Czerwonym. Szczegóły oferty w gablocie i na stronie internetowej. Dodatkowe informacje u ks. Adama.
 5. W sobotę 11 maja, o godz. 16.00, w kościele seminaryjnym przy Krakowskim Przedmieściu Ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzieli święceń diakonatu klerykom Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie oraz klerykom Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater. Prosimy o modlitwę o powołania zakonne i kapłańskie.
 6. W tym tygodniu:
  • 6 maja (poniedziałek) – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba;
  • 8 maja (środa) – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji;
  • 11 maja (sobota) – Uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki stolicy.
 7. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…