1. Dzisiaj o godzinie 19.00 zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok. Można uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”.
 2. Zapraszamy na pielgrzymkę szlakiem biblijnym do Jordanii w dniach 23.06-01.07.2024 r. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie. Zapisy u ks. Adama. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami pielgrzymki na naszej stronie internetowej w zakładce Aktualności/Pielgrzymka.
 3. W niedzielę Chrztu Pańskiego (7 stycznia) zapraszamy po mszy św. o godz. 11.30 na koncert dla dzieci. Przygotowali go uczniowie klasy przedmaturalnej z Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. Ofiary zebrane w czasie koncertu będą przeznaczone na przyszłoroczną studniówkę.
 4. W tym tygodniu:
  • 1 stycznia (poniedziałek) ­– Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Pierwsza poranna msza św. o godz. 08.30, dalej według porządku niedzielnego;
  • 2 stycznia (wtorek) – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i Doktorów Kościoła;
  • 3 stycznia (środa)  – Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus;
  • 5 stycznia (piątek) – Pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka i msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia. Spowiedź podczas mszy św. i po południu od godz. 17.00.;
  • 6 stycznia (sobota) ­– Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej mszy św. błogosławienie kredy i kadzidła. Ministranci będą rozprowadzać kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na dofinansowanie obozu wakacyjnego ministrantów.
   Tego dnia o godz. 12.00 z Placu zamkowego wyruszy Orszak Trzech Króli. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi. W tym dniu w naszej parafii Galeria „Po Słonecznej Stronie” będzie prowadziła sprzedaż obrazów, ceramiki i innych przedmiotów artystycznych. Obrazy zostały namalowane przez polskich artystów. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży zostanie wpłacona na budowę studni w Sudanie Południowym.
 5. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…