1. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Gościom składamy serdeczne życzenia. Niech nadzieja i pewność, że Chrystus Zmartwychwstał pozwala Wam w trudnościach życia doświadczać Jego mocy, życia i światła. Radosnych świąt dla Was i waszych bliskich!
 2. Trwamy w oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro msze św. według porządku niedzielnego. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego: Dzisiaj i w poniedziałek o godz. 16.45; od wtorku do soboty o godz. 17.45.
 4. Bardzo gorąco zapraszamy do uczestnictwa w katechezach, które w naszym kościele są głoszone w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.45.
 5. W tym tygodniu:
  • 5 kwietnia (piątek) – I piątek miesiąca. O godz. 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia. Spowiadamy podczas mszy św.;
  • 6 kwietnia (sobota) – I sobota miesiąca, po mszy o godz. 8.30 modlitwa różańcowa;
  • 7 Kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 18.00 koncert organowy w wykonaniu Pana Radosława Kustra – tytularnego organisty w Kościele Seminaryjnym w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!
 6. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego (7 kwietnia) o godz. 15.00 w Parku Moczydło przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona uroczysta msza św. poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. koncert muzyki gospel.
 7. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…