1. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na parafialną Caritas. Jesteśmy wdzięczni za złożone dary, dzięki którym możemy pomagać potrzebującym z naszej Parafii i ubogim zgłaszającym się do nas.
 2. W następną  niedzielę 4 lutego po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację z uwielbieniem prowadzoną przez naszą diakonię muzyczną.
 3. Rozpoczniemy kurs przedmałżeński. Obejmuje on 10 spotkań. Kurs prowadzą małżeństwa wraz z kapłanem. Pierwsze spotkanie 6 lutego (wtorek) w kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 19.45.
 4. W naszej Parafii działają kręgi Domowego Kościoła. Jest to wspólnota założona przez ks. Franciszka Blachnickiego. Jej charyzmatem jest pomóc małżonkom czerpać z łaski i mocy sakramentu małżeństwa, a także uczyć jak żyć tym sakramentem i celebrować go przez całe życie. Małżeństwa zainteresowane tą formą pogłębiania wiary prosimy o kontakt na adres: paracentrumdkaw@gmail.com lub o pozostawienie informacji w zakrystii.
 5. W tym tygodniu:
  • 31 stycznia (środa) ­– Wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana;
  • 2 lutego (piątek) ­– Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o Siostrach posługujących w naszej Parafii. Spowiadamy podczas Mszy św. Taca zebrana w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Msze o godz. 6.30, 8.00, 18.00, 19.00. Na każdej Mszy św. pobłogosławimy gromnice (można je nabyć w naszej księgarni przed Mszą).
   W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.
  • 3 lutego (sobota) – I sobota miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i Nabożeństwo Wynagradzające.
 6. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…