Parafia Dobrego Pasterza na Woli

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 18.00.
  1. Wczoraj, 13 maja, metropolita warszawski ks. kard. Kazimierz Nycz udzielił błogosławieństwa i posłał do posługi nowych nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. Są wśród nich dwaj nasi parafianie: Maciej Kos i Jacek Świtacz. Bardzo się cieszymy, a jednocześnie zapraszamy wszystkich parafian, aby korzystali z ich pomocy. Szafarze nadzwyczajni mogą m.in. zanosić Komunię Świętą do chorych.
  1. „Biały Tydzień” dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 238, które przyjęły I Komunię Świętą, od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  1. W piątek 19 maja o godz. 16.45 odbędzie się spowiedź dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 236, które w sobotę o godz. 11.00 przystąpią do I Komunii Świętej.
  1. W tym tygodniu:
  • 16.05 (wtorek) – Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Jest to jednocześnie 85. rocznica kanonizacji św. Andrzeja Boboli i sprowadzenia jego relikwii z Rzymu do Warszawy. Tego dnia w Sanktuarium przy ulicy Rakowieckiej 61 o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św.
  1. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…