Parafia Dobrego Pasterza na Woli

  1. W tym roku, od 1 do 6 sierpnia w Lizbonie odbędą się 38 Światowe Dni Młodzieży. Jest to wspaniała okazja dla ludzi młodych, którzy w czasie wspólnego pielgrzymowania oraz spotkań z Papieżem i rówieśnikami z całego świata, będą także poważnie pytać się Boga o Jego wolę w ich życiu. Dzisiaj grupa młodzieży z naszej parafii modli się z nami podczas Mszy św. Pragną oni wziąć udział w tych Światowych Dniach Młodzieży. Nie jest łatwo opłacić koszty wyjazdu, stąd podejmują się różnych prac i zajęć. Jeżeli ktoś chciałby ich wspomóc, może to uczynić po Mszy św. składając ofiarę do puszek przed kościołem. Do czego gorąco zapraszamy.
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. Odwiedzimy osoby, które wyraziły wolę by w swoich mieszkaniach przyjąć kapłana. Księża będą informować telefonicznie mieszkańców domów, które będą odwiedzać przynajmniej dwa dni przed wizytą.
  3. 10 stycznia rozpoczynamy w naszej parafii kurs dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek w kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 19.45.
  4. 13 stycznia (piątek) zapraszamy na wspólny Różaniec Fatimski o godz. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  5. W następną niedzielę (15 stycznia) po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy młodzież z najmłodszej grupy przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w dolnym kościele.