Parafia Dobrego Pasterza na Woli

  1. Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w naszej parafii w kolejną niedzielę (18 grudnia). Poprowadzi je ks. dr Michał Orlicki, Rektor Seminarium Misyjnego w Rydze. Szczegółowy program rekolekcji podamy za tydzień.
  2. Od poniedziałku do soboty o godz. 06.30 zapraszamy na Roraty. Godzinki śpiewamy po mszy św. roratniej ­ ok. godz. 07.10. Wspólna modlitwa Liturgią Godzin od poniedziałku do piątku o godz. 07.10 w dolnym kościele.
  3. Parafialna Caritas organizuje zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących parafian. Prosimy o produkty długoterminowe. Można je składać do kosza przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy lub w kancelarii.
  4. W opłatki, sianko i świece wigilijne można się zaopatrzyć w kolejne niedziele Adwentu przy wyjściu z kościoła, a w dni powszednie w kancelarii.
  5. W tym roku duszpasterskim planujemy odbyć wizytę kolędową w domach tych parafian, którzy do nas zgłoszą swoje pragnienie przyjęcia księdza. W kruchcie wyłożone są kartki zgłoszeniowe, które wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii. Zgłoszenia będziemy przyjmować do Świąt Bożego Narodzenia, a wizyty rozpoczniemy po 6 stycznia.
  6. W tym tygodniu:
  7. 13.12 (wtorek) – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Zapraszamy na Fatimski Różaniec Wynagradzający o godz. 17.00, tego dnia przypada 41 rocznica wybuchu stanu wojennego;
  8. 14.12 (środa) – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.
  9. W naszej księgarni można nabyć karty świąteczne, prezenty książkowe dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy!
  10. Pomódlmy się za zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz