Parafia Dobrego Pasterza na Woli

  1. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Gościom składamy serdeczne życzenia. Niech nadzieja i pewność, że Chrystus Zmartwychwstał, pozwalają Wam w trudnościach życia doświadczać Jego mocy, życia i światła. Radosnych świąt dla Was i Waszych bliskich!
  2. Trwamy w oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  3. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego potrwa do soboty. Odmawiana jest codziennie o godz. 15.00  w kaplicy adoracji.
  4. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego (16 kwietnia) o godz. 15.00 w Parku Moczydło przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona uroczysta Msza św. poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. koncert Stanisławy Celińskiej.
  5. Bardzo gorąco zachęcamy do uczestnictwa w katechezach, które w naszej parafii odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.45.
  6. Nasza parafianka i psycholog (p. Laura) jest gotowa udzielić bezpłatnych konsultacji psychologicznych. Zapraszamy potrzebujących takiej pomocy na spotkanie w środę w godz. 18.00-20.00 w sali nr 1.
  7. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…