Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą 24.10.2021
1. We wtorek 26 października przypada pierwsza rocznica śmierci ks. Prał. Józefa Łazickiego, zapraszamy na Mszę Św. w Jego intencji o g.8.00.
2. Wkrótce rozpoczniemy etap parafialny synodu o synodalności. Zapraszamy do prac synodalnych: Liderów wszystkich wspólnot i grup parafialnych, z urzędu w pracach Synodu uczestniczą Księża, Siostry Zakonne, P. Kościelny, P. Organista. Wkrótce podamy datę pierwszego spotkania. Jest już uformowana grupa kontaktowa - trzy Osoby, które są w łączności z Synodem na poziomie naszej Archidiecezji.
3. Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na parafialny Caritas.
4. Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożony jest nowy numer gazetki parafialnej „Dobry Pasterz”. Ofiary za gazetkę składamy do skarbonek w kruchcie wejścia głównego kościoła.
5. W tym tygodniu w Liturgii: - w czwartek - Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
6. Od poniedziałku 25 października możemy w kancelarii zamówić Msze Św. gregoriańskie na przyszły rok.
7. Księgarnia zaprasza po kalendarze kieszonkowe, książkowe i ścienne na rok 2022.
8. Zapraszamy serdecznie na katechezy, które są głoszone w kościele górnym we wtorki i czwartki o g.19.45.
9. Ostatni tydzień października - zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00, druga Msza Św. wieczorna w październiku rozpoczyna się o g.19.15; w niedziele różańcowe po Mszy Św. o g.17.00. Dzieci zapraszamy również codziennie na różaniec, a specjalnie dla nich będzie sprawowany we wtorki o g.17.00
10. W najbliższy wtorek po nabożeństwie różańcowym o g. 17.00 zostaną rozdane nagrody dla dzieci przygotowujących się do I Komunii, które najczęściej uczestniczyły w modlitwie różańcowej w październiku i skompletowały wyklejanki różańcowe, rozdawane po każdym nabożeństwie. Będą także nagrody pocieszenia dla pozostałych.
11. Wypominki jednorazowe i roczne – modlitwy w intencji Zmarłych można zapisać i przekazać do zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Kartki do zapisywania imion i nazwisk naszych zmarłych są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
12. W dalszym ciągu prowadzimy zbiórki ofiar na organy oraz figurę Pana Jezusa Miłosiernego.
13. Dziękujemy Wszystkim za troskę o Kościół, za Wasze modlitw i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Świętej i życzymy Wam dobrego przeżycia nowego tygodnia, w który wchodzimy z Bogiem w dzisiejszej Mszy św. Wszystkim Zmarłym Parafianom wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym, Amen.

Back to top