Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą 25.07.2021

  1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. błogosławienie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na potrzeby inwestycji w parafii.
  2. Za tydzień taca na inwestycje w parafii.
  3. Zapowiadaliśmy na dzisiaj zbiórkę do puszek na parafialny Caritas, bo to ostatnia niedziela lipca, ale decyzją Przewodniczącego Episkopatu w całej Polsce dziś zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w nawałnicach w Europie. Dlatego za tydzień zbiórka do puszek na parafialny Caritas.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela sierpnia, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, strajków i powstania Solidarności, czas pielgrzymek maryjnych; zachęcamy do przeżywania tego miesiąca w duchowym czuwaniu i w abstynencji od alkoholu. Duchowo pielgrzymujmy do Maryi, która wskazuje na swego Syna Jezusa, jedynego Odkupiciela.
  5. Prosimy o respektowanie nie tylko przepisów sanitarnych, ale zwłaszcza sakralnego charakteru kościoła, świątyni Boga tu obecnego, prosimy więc wszystkich o godny strój i wygląd i za taki respekt dziękujemy.
  6. W dni powszednie mamy wolne intencje rano, zachęcamy do zamawiania intencji Mszy Świętych.
  7. Prowadzimy w dalszym ciągu zbiórki: na dokończenie rekonstrukcji organów oraz na figurę Pana Jezusa Miłosiernego. W przelewach ofiar wpisujemy w tytule odpowiednio organy lub figura. Gorąco dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy spieszą z pomocą wspierając parafię duchowo i materialnie, Bóg zapłać za każdą ofiarę i życzymy Wam dobrego przeżycia nowego tygodnia, w który wchodzimy z Bogiem w dzisiejszej Mszy św. Wszystkim Zmarłym Parafianom: wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym, Amen

Back to top