Parafia Dobrego Pasterza na Woli

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA (15 stycznia 2023 r.)

 
  1. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy młodzież z najmłodszej grupy przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w dolnym kościele.

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom za hojność i wsparcie młodzieży wyjeżdżającej na spotkanie z Papieżem Franciszkiem do Lizbony. Suma zebrana to 11030,07 PLN.

  1. Trwają wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. Odwiedzamy osoby, które wyraziły wolę by w swoich mieszkaniach przyjąć kapłana. Księża będą informować telefonicznie mieszkańców domów, które będą odwiedzać przynajmniej dwa dni przed wizytą.

  1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się we wtorek w kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 19.45.

  1. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi istniejąca od 20 lat przy parafii św. Stanisława Biskupa na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej i pierwszej na rok szkolny 2023/2024. Dzień otwarty odbędzie się w sobotę 21 stycznia w godz. 10.00 – 14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl.

  1. W miesiącu styczniu oraz lutym są jeszcze wolne intencje. Zapraszamy do zamawiania Mszy św. w zakrystii po Mszy św., bądź w kancelarii, czynnej od poniedziałku do piątki w godz. 8:30-9:30 oraz 17:30-19:00.

  1. W tym tygodniu w liturgii:

17 stycznia (wtorek) – wspomnienie św. Antoniego, opata. W tym dniu rozpoczyna się także XXVI Dzień Judaizmu w Kościele katolickim,

18 stycznia (środa) – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: ”Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości”,

19 stycznia (czwartek) – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,

21 stycznia (sobota) – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.