Parafia Dobrego Pasterza na Woli

Alleluja! 🙏
Jesteśmy Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA, a dokładniej młodzieżą z winnicy Warszawa (choć nasza wspólnota działa również w innych miejscach w Polsce, a nawet za granicą) 🙌
Jesteśmy wspólnotą katolicką ✝️ i charyzmatyczną, a naszym pragnieniem jest niesienie Dobrej Nowiny 🕯wszędzie tam, gdzie to możliwe.
Większość z nas to uczniowie lub studenci o przeróżnych zainteresowaniach i talentach. To, co nas łączy, to miłość do Jezusa Chrystusa, Boga Ojca oraz Ducha Świętego👑🔥. Wspólnota pomaga nam wzrastać w wierze, odkrywać nasze powołania i radzić sobie z trudami codzienności. Dzięki niej jesteśmy w stanie znieść wszystko, bo razem jesteśmy jedną, dużą, kochającą się rodziną😇.
Aby pogłębiać naszą wiarę, raz w tygodniu organizujemy spotkania (Domy Zmartwychwstania), podczas których czytamy Pismo Święte, dyskutujemy nad jego fragmentami i dzielimy się naszymi osobistymi przeżyciami. Uczestniczymy też w różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez wspólnotę, takich jak Galilejskie Spotkania Młodych, obozy wakacyjne czy świętowania organizowane przez całą winnicę.
W roku akademickim 2022/2023 spotykamy się w środy i czwartki o 19:00 w salce nr 4 w domu parafialnym.
Ufamy, że do zobaczenia.