Parafia Dobrego Pasterza na Woli

  1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe i witamy rekolekcjonistę ks. dra Michała Orlickiego. Nauki dziś na wszystkich mszach św. Od poniedziałku do środy na mszach św. o godz. 6.30; 08.00; 18.00  i 19.15. Taca zbierana w środę będzie wyrazem naszej wdzięczności i wynagrodzeniem dla ks. rekolekcjonisty oraz wsparciem dla Seminarium w Rydze.
  2. Jutro imieninowy dzień patronalny naszego ks. Proboszcza. Życzymy wszelkich łask i pamiętajmy w modlitwach.
  3. Zachęcamy, aby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania w czasie rekolekcji. Spowiedź będzie możliwa do 24 grudnia rano. W pierwszy dzień świąt nie spowiadamy.
  4. Pasterka tradycyjnie w Wigilię o godz. 24.00. W pierwszy dzień Świąt nie będzie mszy św. o godz. 07.00. Poza tym 25 i 26 grudnia msze św. według porządku niedzielnego.
  5. Z radością informujemy, że udało się wreszcie uruchomić zmodernizowaną stronę internetową naszej parafii. Dziękujemy za cierpliwość i zachęcamy do korzystania.
  6. Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 06.30. Godzinki o godz. 07.10. Wspólna modlitwa Liturgią Godzin od poniedziałku do piątku o godz. 07.10 w dolnym kościele.
  7. Parafialna Caritas organizuje zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących parafian. Prosimy o produkty długoterminowe. Można je składać do kosza przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy lub w kancelarii.
  8. W opłatki, sianko i świece wigilijne można się zaopatrzyć dziś przy wyjściu z kościoła, od poniedziałku do piątku w kancelarii.
  9. Do puszek zbieramy ofiary na parafialną Caritas.
  10. Pomódlmy się za zmarłych w tym tygodniu parafian. Wieczny odpoczynek…