Ogłoszenia parafialne na siódmą Niedzielę Wielkanocną 29.05.2022

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy Św. o g.19.00 studenci ze wspólnoty Galilea poprowadzą adorację Najświętszego Sakramentu przy głównym ołtarzu. Zbiórka do puszek na parafialny Caritas.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe i od środy czerwcowe, które sprawujemy: w dni powszednie po Mszy Świętej g.18.00, w niedziele po Mszy Świętej o g.17.00.
  3. Za tydzień 5 czerwca pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Św. o g.19.00 koncert Warsaw Camerata, wstęp wolny. Taca na inwestycje w parafii.
  4. 3 czerwca pierwszy piątek miesiąca, spowiedź na wszystkich Mszach Św., wieczorem od g.17.00; o g.15.00 Msza Św. ku czci Bożego Miłosierdzia, na którą intencje możemy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia.
  5. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św., aby rozpoczęły w pierwszy piątek czerwca praktykę dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
  6. 4 czerwca pierwsza sobota miesiąca, o g.8.00 Msza Św. ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej i następnie nabożeństwo wynagradzające; w tym dniu o g.11.30 rocznica I Komunii Św. ; dzieci oraz rodziców i bliskich zapraszamy na spowiedź w I piątek 3 czerwca o g.17.00.
  7. W niedzielę 5 czerwca będziemy obchodzić święto dziękczynienia. W Wilanowie w Świątyni Opatrzności Bożej główna Msza Św. o g.12.00.
  8. W Liturgii: - we wtorek 31.05 święto Nawiedzenia NMP                                               - w środę 01.06 wspomnienie św. Justyna męczennika                                       - w piątek 03.06 wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  9. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego, Wielkanocnego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.