Ogłoszenia parafialne na szóstą Niedzielę Wielkanocną 22.05.2022

  1. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę kwartalne dni modlitw o urodzaje.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Przez cały maj odbywają się: w dni powszednie po Mszy Świętej g.18.00, w niedziele po Mszy Świętej o g.17.00.
  3. Za tydzień 29 maja będziemy świętować Wniebowstąpienie Pańskie, po Mszy Św. o g.19.00 studenci ze wspólnoty Galilea poprowadzą adorację Najświętszego Sakramentu przy głównym ołtarzu. Zbiórka do puszek na parafialny Caritas.
  4. W piątek 27 maja rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.                                     
  5. W niedzielę 5 czerwca będziemy obchodzić święto dziękczynienia. W Wilanowie w Świątyni Opatrzności Bożej główna Msza Św. o g.12.00.
  6. Zapraszamy wspólnoty i duszpasterstwa działające przy naszym kościele do zaangażowania w przygotowanie pikniku na 5 czerwca po Mszy Św. o g.13.00. Prosimy wszystkie grupy o rozeznanie chętnych do udziału w pikniku, możliwości wypożyczenia sprzętu do grillowania, podzielenia się pracami przy przygotowaniach i zabezpieczeniu potrzebnych produktów.
  7. W Liturgii: - we wtorek 24.05 wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych                       - w czwartek 26.05 wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana                             - w sobotę 28.05 wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego, biskupa
  8. W sobotę 28 maja o g.10.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie święcenia kapłańskie; wśród święconych nasz Praktykant diakon Piotr Kostrzewa, pamiętajmy w modlitwach.
  9. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego, Wielkanocnego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top