Ogłoszenia parafialne na piątą Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022

  1. Serdecznie witamy Ojców Redemptorystów Jacka i Damiana, którzy poprowadzą renowację Misji Św., która będzie trwać do czwartku włącznie. Dzisiaj na Mszy Św. o g.11.30 nauka dla dzieci i dorosłych, o g.19.00 nauka dla młodzieży studiującej i dorosłych, na pozostałych Mszach Św. nauki ogólne. W dni powszednie do czwartku włącznie druga wieczorna Msza Św. rozpoczyna się o g.19.15 z nauką dla młodzieży studiującej i dorosłych. Dzieci Komunijne zapraszamy cały tydzień w dni powszednie na g.18.00. Do czwartku włącznie na g.18.00 zapraszamy wszystkie dzieci w ramach rekolekcji. Spowiedź Św. podczas wszystkich dni rekolekcyjnych według zwykłego planu, wieczorem od g.17.30. Wyjątkowo w tym tygodniu nabożeństwo majowe będziemy odprawiać po drugiej Mszy Św. wieczornej; po Mszy Św. o g.18.00 będziemy wzywać wstawiennictwa Matki Bożej w modlitwie Pod Twoją obronę…W niedziele majowe bez zmian po Mszy Św. o g.17.00.                                                                              
  2. Taca dzisiaj i jutro na potrzeby parafii, natomiast taca we wtorek, środę i czwartek na potrzeby Ojców Redemptorystów, którzy prowadzą rekolekcje.
  3. W Liturgii: - jutro 16.05 uroczystość Św. Andrzeja Boboli                                         
  4. W sobotę 21 maja o g.11.30 I Komunia Św. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 351. Spowiedź Św. dla tych dzieci, ich rodziców i bliskich w piątek 20 maja o g.17.00.
  5. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego, Wielkanocnego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.