Ogłoszenia parafialne na trzecią Niedzielę Wielkanocną 01.05.2022
1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii, przed kościołem Hospicjum Sióstr Felicjanek im. bł. Hanny Chrzanowskiej zbiera ofiary na swoją działalność charytatywną.
2. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.
3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, o g.13.00 główna Msza Święta odpustowa. Na sumie będzie grał P. Jerzy Kukla, który kierował pracami przy budowie organów, natomiast wieczorem po ostatniej Mszy Św. ok. g.20.00 P. Jerzy wykona koncert organowy, na który serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.
4. Dzisiaj niedziela Biblijna, która rozpoczyna XIV Tydzień Biblijny.
5. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe przez przyczynę Matki Bożej, zachęcamy do udziału w nich. Majowe odprawiamy: w niedziele po Mszy Św. o g.17.00, w dni powszednie po Mszy św. o g.18.00.
6. We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze Św. według porządku niedzielnego.
7. Kancelaria parafialna 2 i 3 maja nie będzie czynna.
8. 6 maja pierwszy piątek miesiąca, Spowiedź Św. na każdej Mszy Św., wieczorem od g.17.00; o g.15.00 Msza Św. ku czci Bożego Miłosierdzia, na którą intencje możemy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia.
9. 7 maja pierwsza sobota miesiąca, o g.8.00 Msza Św. ku czci Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo wynagradzające. O g.11.30 I Komunia Św. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 238. Spowiedź Św. dla tych dzieci, ich rodziców i bliskich w piątek 6 maja o g.16.00.
10. Przypominamy, że w niedzielę 15 maja rozpoczynamy renowację Misji Św. która będzie trwać do czwartku 19 maja.
11. Organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 10-19 czerwca 2022r. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt 750zł+260euro. Plan pielgrzymki jest zamieszczony w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii. Zapisy i więcej informacji w zakrystii i kancelarii parafialnej.
12. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego, Wielkanocnego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top