Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu 29.03.2020 r.

1.  Gorąco pozdrawiamy naszych Parafian, zarówno obecnych w kościele jak i modlących się w domach. Modlimy się o ustanie pandemii. Pamiętamy o Was codziennie o g.20.15 modląc się w kościele nieszporami oraz częścią różańca św.

2.  W obliczu pandemii, kiedy lękamy się o zdrowie, doczesne życie, jego jakość, Pan Bóg woła o nasze serce, o pokutę i nawrócenie każdego, o ponowne odkrycie naszego powołania do życia wiecznego z Bogiem. Nie ociągajmy się z powrotem do Boga przez modlitwę, pokutę, Sakramenty Święte: Pokuty oraz Eucharystii.

3.  Spowiedź: w niedziele podczas wszystkich Mszy św., a w dni powszednie rano podczas Mszy św., a po południu od g.17.30 do 19.30.

4.  3 kwietnia pierwszy piątek miesiąca, o g.15.00 Msza Św. do Miłosierdzia Bożego, intencje na Nią możemy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia.

5.  4 kwietnia pierwsza sobota miesiąca, o g.9.00 Msza Św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

6.  Kancelaria parafialna czynna jest przed południem od 9.30 do 11.00, po południu od 17.00 do 18.00. Przypominamy, że kancelaria jest nieczynna w pierwsze piątki miesiąca po południu i w pierwsze soboty miesiąca.

7.  Życzymy wszystkim Parafianom zdrowia i Bożej Opieki, niech Matka Boża Uzdrowienie chorych swoim płaszczem otula wszystkich.

Back to top