Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą 02.02.2020 r.

1.  Dzisiaj:

♦ Obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławieństwo świec jest integralną częścią Mszy Św. i nie błogosławi się gromnic poza Mszą Św. Obrzęd błogosławienia świec jest na początku każdej Mszy Św. Jest to też pierwsza niedziela miesiąca, taca więc na inwestycje w parafii. Kościół obchodzi dzień życia konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe.

♦ Po Mszy Św. o g.10.00 w sali kolumnowej spotkanie formacyjne Żywego Różańca, zapraszam wszystkich Braci i Siostry z Kółek Różańcowych.

♦ Na Mszach Świętych do 13.00 włącznie niedziela misyjna Seminarium Misyjnego RM, po tych Mszach Św. Klerycy RM w kruchcie będą rozprowadzać płyty CD z Ich wykonaniem kolęd z różnych krajów świata i zbierać ofiary na Ich Seminarium Redemptoris Mater.

2.  W tym tygodniu rozpoczynają się prace przy rekonstrukcji i modernizacji organów. Wszystkie te prace zawierzamy Opiece Matki Bożej i Św. Cecylii Patronki muzyki kościelnej.

3.  W ubiegłą środę zakończyliśmy wizytację duszpasterską Parafian, składamy wielkie podziękowania za Waszą życzliwą gościnność, otwartość oraz przekazane ofiary.

4.  7 lutego pierwszy piątek miesiąca, spowiedź na wszystkich Mszach Św., wieczorem od g.17.00, serdecznie zapraszamy o g.15.00 na Koronkę i Mszę Św. ku czci Bożego Miłosierdzia, na którą intencje możemy składać do puszki w kaplicy Bożego Miłosierdzia

5.  W przyszłą niedzielę 9 lutego będziemy gościć Ks. Prob. Adama Romaniuka z Ułan Ude, który będzie głosić Słowo Boże i przy wyjściu z kościoła będzie zbierał ofiary dla Parafii Najśw. Serca Pana Jezusa, w której posługuje. Zachęcam do wsparcia naszej zaprzyjaźnionej parafii z dalekiej Syberii.

6.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top