Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12.01.2020 r.

Plan wizyty kolędowej

1.  Dzisiaj:

♦ o g.10.00 Msza Św. koncelebrowana min. w intencji ofiarodawców paczek świątecznych i pomocy potrzebującym;

♦ po Mszy Św. o g.13.00 kolędowy występ Zespołu kameralnego Oktawa, wstęp wolny, serdecznie Parafian zapraszamy;

♦ Zapraszamy na jasełka po Mszy Św. o g.17.00.

2.  W najbliższy wtorek 14.01 rozpocznie się w naszej parafii kurs dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w kaplicy Miłosierdzia po mszy o godz. 19.00. Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu do 17.03.

3.  W sobotę 18 stycznia Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan i potrwa on do 26 stycznia 2020r. Będziemy każdego dnia modlić się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan w jednym Kościele. Szczegółowy plan nabożeństw znajduje się na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej.

4.  Wspólnota Fatimska i Kółko Różańcowe zapraszają na fatimski różaniec wynagradzający jutro 13 stycznia o godz. 17.00 do Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

5.  W przyszłą niedzielę 19.01 na Mszy Św. o g.13.00 oprawę wokalno-muzyczną zapewni zespół pod kierunkiem P. Zbigniewa Wołosiewicza, zespół zaprasza na koncert kolędowy zaraz po tej Mszy Św.

6.  Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi mająca siedzibę przy kościele św. Stanisława Biskupa / ul. Bema 73/75 / na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej, pierwszej i siódmej na rok szkolny 2020 / 2021. Spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę 25 stycznia w godzinach 10.00 - 14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl

7.  W najbliższym czasie w dni powszednie są jeszcze wolne intencje mszalne, zainteresowanych zapraszamy do zakrystii i kancelarii.

8.  Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas z wizytą duszpasterską, za życzliwość i złożone ofiary na rekonstrukcję organów. Zobacz plan wizyty kolędowej. Prosimy Mieszkańców z wyznaczonych domów o odbiór w zakrystii kart z informacją o kolędzie do wywieszenia przy wejściach do bloku.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top