Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu 05.01.2020 r.

Plan wizyty kolędowej

1.  Dzisiaj:

♦ pierwsza niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

♦ po Mszy Św. o g.10.00 w Sali kolumnowej spotkanie formacyjne Żywego Różańca.

♦ po Mszy Św. o g.13.00 kolędowy występ chóru Jubilus, wstęp wolny, serdecznie Parafian zapraszamy.

♦ o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe: wolontariuszy Caritas, Żywy Różaniec, Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, Focolari, Wspólnotę Fatimską, pielgrzymów oraz Rodzinę Radia Maryja. Spotkanie odbędzie się w sali Kolumnowej.

2.  Jutro 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana też Świętem Trzech Króli, niedzielny porządek Mszy Świętych. Obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. pod sankcją grzechu ciężkiego. Na każdej Mszy Św. błogosławienie kredy i kadzidła. Będziemy mogli nabyć poświęcone: kredę i kadzidło, które przygotowali Ministranci, ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego Ministrantów. Poświęconą kredą na drzwiach naszych mieszkań zapiszemy C+M+B 2020 aD, litery pochodzą od łacińskich słów: Christus mansionem benedicat - niech Chrystus błogosławi temu domowi=domownikom.

3.  Msza Św. w intencji ofiarodawców paczek świątecznych i pomocy potrzebującym będzie odprawiona w niedzielę 12 stycznia o g.10.00.

4.  W niedzielę 12 stycznia po Mszy Św. o g.13.00 wystąpi Zespół kameralny Oktawa z koncertem kolęd i pastorałek, serdecznie Parafian zapraszamy.

5.  Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wczoraj przyjęli nas z wizytą duszpasterską, za życzliwość i złożone ofiary na rekonstrukcję organów. Zobacz plan wizyty kolędowej. Prosimy Mieszkańców z wyznaczonych domów o odbiór w zakrystii kart z informacją o kolędzie do wywieszenia przy wejściach do bloku.

6.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top