Ogłoszenia parafialne na Święto Świętej Rodziny 29.12.2019 r.

Plan wizyty kolędowej

1.  Kancelaria parafialna wznawia pracę od 2 stycznia 2020r. według zwykłego planu.

2.  Dzisiaj niedziela w oktawie Bożego Narodzenia - Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zbiórka do puszek na parafialny Caritas.

3.  We wtorek 31 stycznia na zakończenie Mszy Św. o g.19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne za Boże dary w mijającym 2019 Roku.

4.  W środę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, niedzielny porządek Mszy Św. Obowiązek uczestnictwa we Mszy Św. pod sankcją grzechu ciężkiego.

5.  W tym tygodniu 03.01.20 pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. podczas każdej Mszy Św., wieczorem od g.17.00; o g.15.00 Msza Św. ku czci Miłosierdzia Bożego w kaplicy adoracyjnej, intencje można składać do puszki w kaplicy adoracji.

6.  Nabożeństwo wynagradzające pierwszej soboty miesiąca zostanie odprawione 4 stycznia o godz. 9.00, zapraszamy.

7.  W niedzielę 5 stycznia o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe: wolontariuszy Caritas, Żywy Różaniec, Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, Focolari, Wspólnotę Fatimską, pielgrzymów oraz Rodzinę Radia Maryja. Spotkanie odbędzie się w sali Kolumnowej.

8.  Również w niedzielę 5 stycznia po Mszy Św. o g.13.00 kolędowy występ chóru Jubilus, wstęp wolny, serdecznie Parafian zapraszamy.

9.  W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca, taca na inwestycje w naszej parafii.

10. Msza Św. w intencji ofiarodawców paczek świątecznych i pomocy potrzebującym będzie odprawiona w niedzielę 12 stycznia o g.10.00.

11. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top