Ogłoszenia parafialne XXXIV Niedzielę Zwykłą 24.11.2019 r.

1.  Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego i ostatnia niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na parafialny Caritas. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, taca na inwestycje w parafii, natomiast zbiórka do puszek na potrzeby naszego seminarium duchownego. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca po Mszy Św. o g.10.00.

2.  W przyszłą niedzielę 1.XII. rozpoczniemy nowy Rok Kościelny adwentem. Już dziś zapraszamy wszystkich Parafian do adwentowego czuwania i modlitwy. Adwent, to czas duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia, który wiąże się z mobilizacją chrześcijanina do czuwania z Maryją w RORATACH. Odprawia się je o brzasku dnia, u nas będą te Msze Św. sprawowane w dni powszednie o g. 6.30 zaczynając od 2.XII, a kończąc w Wigilię Bożego Narodzenia. Wszystkich na Roraty serdecznie zapraszamy. Ogłaszamy konkurs roratni dla dzieci i młodzieży, zwłaszcza dla Ministrantów.

3.  W przyszłą niedzielę o g.10.00 Msza Św. w intencji Solenizantów: ks. Prał. Zdzisława Struzika i ks. Proboszcza.

4.  Podobnie jak w latach ubiegłych z początkiem adwentu, czyli od 2 grudnia rozpoczniemy wizytację duszpasterską Parafian. W tym roku będziemy wizytować tę część parafii rozdzieloną ulicą Olbrachta, w której znajduje się kościół parafialny. Zobacz plan kolędy...

5.  W związku z wizytą duszpasterską Osoby, które nie przyjmowały księdza w swoim mieszkaniu w ostatnich trzech latach lub zamieszkały u nas w ostatnim roku prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

6.  Rekolekcje adwentowe zaczną się w trzecią niedzielę adwentu 15 grudnia.

7.  Zostało już uruchomione ogrzewanie kościoła, prosimy o zamykanie drzwi i oszczędzanie ciepła.

8.  Księgarnia zaprasza po kalendarze ścienne, kieszonkowe i książkowe oraz po karty świąteczne.

9.  W sobotę 30.XI Święto Św. Andrzeja Apostoła. Msze Św. według porządku dnia powszedniego. Dzień imienin Organisty P. Andrzeja Cieślewskiego oraz Organisty scholii dziecięcej i młodzieżowej P. Andrzeja Przybysza – z wdzięcznością o Nich pamiętajmy w modlitwach

Back to top