Ogłoszenia parafialne XXIX Niedzielę Zwykłą 20.10.2019 r.

1.  Jeszcze raz Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w dzień papieski w minioną niedzielę. Dzisiaj niedziela misyjna - ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na parafialny Caritas.

2.  We wtorek 22 października będziemy obchodzić wspomnienie św. Jana Pawła II.

3.  Trwa miesiąc różańcowy, zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00, w niedziele po Mszy Św. o g.17.00, dodatkowo dla dzieci Różaniec jest odprawiany we wtorki i czwartki o g.17.00. Przypominamy, że w związku z nabożeństwem różańcowym, które w dni powszednie odprawiamy po Mszy Św. o g.18.00, następna Msza Św. rozpoczyna się o g.19.15. Zachęcamy też do modlitwy różańcowej w rodzinach.

4.  Zbliżają się dni modlitw za naszych drogich zmarłych. Wypominki – modlitwy w ich intencji można zapisać i przekazać do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.

5.  Jest udostępniona książka intencji mszalnych do maja 2020r. Zachęcamy do zamawiania Intencji Mszy Św. są wolne intencje jeszcze w tym miesiącu. To jest bardzo dobry obyczaj katolicki, aby naszym Bliskim żyjącym i zmarłym, z okazji różnych okoliczności, jak imieniny, urodziny, rocznice ślubu, śmierci, w prezencie zamówić Mszę Św. Na tym świecie nie ma nic bardziej cennego, jak Miłość Chrystusa ofiarującego siebie Ojcu Niebieskiemu za nas, dla naszego Zbawienia.

6.  Zrób coś dla siebie Wspólnota Akademicka zaprasza studentów oraz młodzież na coniedzielne spotkania. Zaczynamy w każdą niedzielę Mszą św. o godz. 19.00 a bezpośrednio po niej spotkanie. Przyjdź i zobacz.

7.  W najbliższy piątek 25 października spotkanie Wojowników Dobrego Pasterza, zapraszamy wszystkich mężów, ojców, kawalerów. Rozpoczynamy w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g.20.00, następnie spotkanie.

8.  W naszej parafii we wtorek 22 października rozpoczynamy katechezy dla dorosłych i młodzieży, głoszone przez świeckich katechistów i ks. Michała. Nie są to wykłady teologiczne, ale egzystencjalne przepowiadanie dotyczące fundamentalnych kwestii dla życia i wiary. Serdecznie zapraszamy, także osoby wątpiące, poszukujące, a nawet niewierzące. Nie trzeba się zapisywać. Przyjdź i posłuchaj! Wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. ok. godz. 19:45.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top