Ogłoszenia parafialne XXVII Niedzielę Zwykłą 06.10.2019 r.

1.  Dzisiaj pierwsza niedziela października, taca na inwestycje w parafii, spotkanie formacyjne Żywego Różańca w sali kolumnowej po Mszy Św. o g.10.00.

2.  Za tydzień XIX dzień papieski - zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundusz wspierania dobrego wychowania i wykształcenia zdolnej młodzieży z ubogich rodzin-budowa żywego pomnika Św. Jana Pawła II.

3.  Trwa miesiąc różańcowy, zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00, w niedziele po Mszy Św. o g.17.00, dodatkowo dla dzieci Różaniec będzie odprawiany we wtorki i czwartki o g.17.00. Przypominamy, że w związku z nabożeństwem różańcowym, które w dni powszednie odprawiamy po Mszy Św. o g.18.00, następna Msza Św. rozpoczyna się o g.19.15. Zachęcamy też do modlitwy różańcowej w rodzinach.

4.  Zbliżają się dni modlitw za naszych drogich zmarłych. Wypominki – modlitwy w ich intencji można zapisać i przekazać do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.

5.  Jest już udostępniona książka intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2020r.

6.  Zrób coś dla siebie Wspólnota młodzieżowa zaprasza młodzież na coniedzielne spotkania dla młodych. Zaczynamy w przyszłą niedzielę Mszą św o godz. 19.00 a bezpośrednio po niej na pierwsze powakacyjne spotkanie. Przyjdź i zobacz.

7.  Zachęcamy do dobrowolnego postu o chlebie i wodzie w wybrany dzień ostatniego tygodnia przed 13 października, w intencji naszej Ojczyzny.

8.  Księgarnia zaprasza po prasę katolicką dla dzieci i dorosłych oraz po nowości wydawnicze.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

10. Słowo Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przed wyborami parlamentarnymi.

Back to top