Ogłoszenia parafialne XXIV Niedzielę Zwykłą 15.09.2019 r.

1.  Dzisiaj gościmy Siostrę Bernadettę z Ułan Ude w Buriacji z zaprzyjaźnionej parafii Najśw. Serca Pana Jezusa, gdzie Siostry Dominikanki prowadzą Świetlicę dzienną dla dzieci. Świetlica finansowana jest z dobrowolnych ofiar wiernych. Siostra skieruje do nas słowo w ogłoszeniach i będzie przy wyjściu z kościoła zbierać ofiary na prowadzenie świetlicy. W zbiórce pomagają Panie z Caritasu.

2.  Rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem Nauczycielu, gdzie mieszkasz?

3.  W środę, 18 września - święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i archidiecezji warszawskiej; Msze Św. według porządku dnia powszedniego.

4.  Nadal zachęcamy do podejmowania dobrowolnego postu o chlebie i wodzie w wybrany dzień tygodnia w intencji naszej Ojczyzny – taki post będziemy podejmować do niedzieli 13 października.

5.  Za tydzień będziemy gościć Księdza z par. św. Jana Pawła II w Równym na Ukrainie, gdzie budowany jest kościół. Będziemy mogli wesprzeć budowę kościoła ofiarą do puszki przy wyjściu.

6. Uczniów klas VII i VIII, którzy chcieliby uczestniczyć w formacji dla młodych prowadzonej w małych grupkach w rodzinach z Drogi Neokatechumenalnej, jako jednej z form przygotowania do bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie do górnego kościoła we wtorek 24 września po Mszy św. o godz. 19:00.

7.  Druga akcja krwiodawstwa w parafii Dobrego Pasterza będzie przeprowadzona 29.09 w godzinach od 9.30 do14.30.

8.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top