Ogłoszenia parafialne XXIII Niedzielę Zwykłą 08.09.2019 r.

1.  Dzisiaj taca na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne św. Jana Chrzciciela w Warszawie, Bóg zapłać za ofiary.

2.  Spotkanie Katechetów klas III komunijnych w poniedziałek 9.09 o g.16.30 w plebanii.

3.  Spotkanie pierwsze z Rodzicami Dzieci Komunijnych-klas III w środę 11 września ok. g.19.30 (po Mszy Św. o g.19.00)

4.  Kurs przedmałżeński rozpocznie się we wtorek 10 września, chętnych zapraszamy na Mszę Św. o g.19.00 i po niej ok.19.30 zgromadzimy się w kaplicy Miłosierdzia.

5.  W środę 11 września jest organizowana dodatkowa pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o g. 6.00. powrót ok. g. 20.00 koszt 55 zł. Informacje codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

6.  Zachęcamy do podjęcia dobrowolnego postu o chlebie i wodzie w wybrany dzień tygodnia w intencji naszej Ojczyzny – taki post będziemy podejmować do niedzieli 13 października.

7.  W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Św., Msze Św. Według porządku dnia powszedniego, prosimy, by do kościoła przyjść z krzyżem, podczas każdej Mszy Św. po homilii ,z podniesionym krzyżem, odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy Św. o g.19.00 adoracja Krzyża animowana przez scholę młodzieżową.

8.  14 września zachęcamy, by Dzieci pod opieką Rodziców udały się na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Przejazd pod opieką Rodziców we własnym zakresie. Początek o 9:00, Msza Św. o g.10.00. Więcej szczegółów...

9.  15 września do naszej parafii przybędzie Siostra Bernadetta z Ułan Ude w Buriacji z zaprzyjaźnionej parafii Najśw. Serca Pana Jezusa, gdzie Siostry Dominikanki prowadzą Świetlicę dzienną dla dzieci. Świetlica finansowana jest z dobrowolnych ofiar wiernych. Siostra skieruje do nas słowo w ogłoszeniach i będzie przy wyjściu z kościoła zbierać ofiary na prowadzenie świetlicy.

10. Kurs do bierzmowania rozpocznie się w październiku i będą zaproszeni uczniowie klas VIII i starsi.

11. W najbliższy piątek 13 września pierwsze po wakacjach spotkanie Wojowników Dobrego Pasterza – Msza Św. W kaplicy Miłosierdzia o g.20.15

12. Spotkania formacyjne Ministrantów i Kandydatów w soboty o g.11.00 w Sali nr 5

13. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top