Ogłoszenia parafialne XXI Niedzielę Zwykłą 25.08.2019 r.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca-zbiórka do puszek ofiar na nasz parafialny Caritas, serdeczne Bóg zapłać za ofiary..

2.  Jutro 26.08 Uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze Św. według planu dnia powszedniego.

3.  W naszej parafii rozpoczynają praktyki dwaj Klerycy: Michał Bartak i Łukasz Dańczak; serdecznie Ich witamy i życzymy dobrego wdrażania w duszpasterstwo. Polecajmy Ich i wszystkich Powołanych w modlitwie Panu Bogu.

4.  Wakacje wkrótce dobiegną końca. W poniedziałek 2 września o g.8.00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego-zapraszamy na nią Rodziców, Dzieci i Młodzież oraz oczywiście Pedagogów i Pracowników szkół oraz poczty sztandarowe. Zachęcamy do Spowiedzi Św. w sobotę 31.08 oraz w niedzielę 1.09 tak, by w nowy Rok Szkolny wejść z Bożą łaską.

5.  W sobotę 31 sierpnia o godzinie 12,00 w kinie Wisła będzie wyświetlany film pt. Tajemnica ojca Pio. Cena biletu 16 zł. .Mamy rezerwację na 50 miejsc. Zapisy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

6.  W środę 4 września jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o g. 6.00. powrót ok. g. 20.00 koszt 55 zł. Osoby. które zapisały się na dodatkową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 września proszone są o pilny kontakt. Jest kilka wolnych miejsc. Informacje codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

7. Za tydzień 1 września - taca na inwestycje w parafii.

8.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top