Ogłoszenia parafialne XX Niedzielę Zwykłą 18.08.2019 r.

1.  W tym tygodniu w czwartek 22.08 wspomnienie NMP Królowej, Msze Św. według planu dnia powszedniego.

2.  Władza Duchowna Archidiecezji Warszawskiej odwołała ks. Sławomira Starkowskiego z posługi w naszej parafii. Dziękujemy ks. Sławomirowi za pięcioletnią posługę duszpasterską wśród nas życząc dobrej posługi w nowej parafii. Od przyszłej niedzieli w naszej parafii rozpocznie posługę duszpasterską ks. Marcin Klotz.

3.  Wakacje wkrótce dobiegną końca. W poniedziałek 2 września o g.8.00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego-zapraszamy na nią Rodziców, Dzieci i Młodzież oraz oczywiście Pedagogów i Pracowników szkół. Zachęcamy do Spowiedzi Św. w sobotę 31.08 oraz w niedzielę 1.09 tak, by w nowy Rok Szkolny wejść z Bożą łaską.

4.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top