Ogłoszenia parafialne XVI Niedzielę Zwykłą 21.07.2019 r.

1.  Dzisiaj gościmy Wolontariuszkę z Wolontariatu Misyjnego Salvator, która będzie dzieliła się doświadczeniem misji. Dzięki zakupowi pamiątek można wesprzeć jej wyjazd na półroczną misję na Filipiny.

2.  Kleryk Misyjnego Seminarium Duchownego Redemtoris Mater w Winnicy na Ukrainie, Jesus, 9 lipca rozpoczął miesięczną praktykę duszpasterską w naszej parafii; serdecznie witamy Go, życzymy dobrych praktyk i polecamy Go Waszej życzliwości i modlitwom.

3.  za tydzień ostatnia niedziela miesiąca-zbiórka do puszek na parafialny Caritas.

4.  W następną niedzielę po każdej Mszy Św. będzie możliwość pobłogosławienia wszelkich pojazdów, którymi się poruszamy.

5.  Są jeszcze wolne intencje na lipiec i sierpień, zapraszamy do zakrystii i kancelarii.

6.  5.08 rozpoczyna się pielgrzymka piesza na Jasna Górę. Zapraszamy do grupy Seledynowej. Szczegóły na plakacie.

7.  W sobotę 27.07 jest organizowana pielgrzymka do Gietrzwałdu i również w sobotę 3.08 jest organizowana pielgrzymka do Torunia. Plan obu pielgrzymek: wyjazd o g. 6.00, powrót około g. 20.00 Koszt 55 zł. Zapisy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

8.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top