Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Objawienia Pańskiego (06.01.2019)
zwaną Świętem Trzech Króli

Plan wizyty duszpasterskiej (link do strony głównej)

1.  Dzisiaj 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana też Świętem Trzech Króli,. Na każdej Mszy Św. błogosławienie kredy i kadzidła. Możemy nabyć pobłogosławione: kredę i kadzidło, które przygotowali Ministranci, ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego Ministrantów. Pobłogosławioną kredą na drzwiach naszych mieszkań zapiszemy K+M+B 2019 aD, litery pochodzą od łacińskich słów: Christus mansionem benedicat - niech Chrystus błogosławi temu domowi=domownikom. Pobłogosławionym kadzidłem okadzamy nasze mieszkania, aby były uświęcone obecnością Boga i naszą modlitwą.

2.  W dzisiejszą niedzielę jako pierwszą miesiąca, taca na inwestycje w naszej parafii.

3.  Dzisiaj po Mszy Św. o g.10.00 w sali kolumnowej spotkanie Żywego Różańca.

4.  Dzisiaj o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe: wolontariuszy Caritas, Żywy Różaniec, Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, Focolari, Wspólnotę Fatimską, pielgrzymów oraz Rodzinę Radia Maryja. Spotkanie odbędzie się w sali Kolumnowej.

5.  W przyszłą niedzielę 13 stycznia Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia, ale zwyczajowo do 2 lutego jeszcze będziemy śpiewać kolędy.

6.  W każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach, czyli w najbliższy piątek 11.01 o g.18.00 Msza Św. wypominkowa.

7.  W piątek 11.01.2019 o g.20.00 organizujemy w naszej parafii otwarte spotkanie z Bartkiem Krakowiakiem, który pieszo z Warszawy udał się do Medjugorie. Zapraszamy do wsłuchania się w Jego świadectwa życia.

8.  Zachęcamy do zamawiania intencji Mszy Św., w najbliższym czasie są jeszcze wolne intencje; mamy tyle okazji, aby Bogu dziękować za udzielone łaski.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top