Ogłoszenia parafialne na niedzielę w oktawie Narodzenia Pańskiego (30.12.2018)
Święto Świętej Rodziny

1.  Kancelaria parafialna wznawia pracę od 2 stycznia 2019r. według zwykłego planu.

2.  Dzisiaj niedziela w oktawie Bożego Narodzenia - Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zbiórka do puszek na parafialny Caritas.

3.  Dzisiaj występuje u nas muzykalna rodzina z Ełku, która po Mszy Św. rozprowadza płyty oraz zbiera ofiary na wyjazd swej córki Moniki na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

4.  Jutro na zakończenie Mszy Św. o g.19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne za Boże dary w mijającym 2018 Roku.

5.  We wtorek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, niedzielny porządek Mszy Św. Obowiązek uczestnictwa we Mszy Św. pod sankcją grzechu ciężkiego.

6.  W tym tygodniu 4.01.19 pierwszy piątek miesiąca, spowiedź św. podczas każdej Mszy Św., wieczorem od g.17.00; o g.15.00 Msza Św. ku czci Miłosierdzia Bożego w kaplicy adoracyjnej, intencje można składać do puszki w kaplicy adoracji.

7.  Nabożeństwo wynagradzające pierwszej soboty miesiąca zostanie odprawione w dn. 5 stycznia o godz. 9.00, zapraszamy.

8.  W niedzielę za tydzień 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana też Świętem Trzech Króli,. Na każdej Mszy Św. błogosławienie kredy i kadzidła. Będziemy mogli nabyć pobłogosławione: kredę i kadzidło, które przygotowali Ministranci, ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego Ministrantów. Pobłogosławioną kredą na drzwiach naszych mieszkań zapiszemy K+M+B 2019 aD, litery pochodzą od łacińskich słów: Christus mansionem benedicat - niech Chrystus błogosławi temu domowi=domownikom. Pobłogosławionym kadzidłem okadzamy nasze mieszkania, aby były uświęcone obecnością Boga i naszą modlitwą.

9.  W niedzielę 6 stycznia o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe: wolontariuszy Caritas, Żywy Różaniec, Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, Focolari, Wspólnotę Fatimską, pielgrzymów oraz Rodzinę Radia Maryja. Spotkanie odbędzie się w sali Kolumnowej.

10. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca, taca na inwestycje w naszej parafii.

11. W piątek 11.01.2019 o g.20.00 organizujemy w naszej parafii otwarte spotkanie z Bartkiem Krakowiakiem, który pieszo z Warszawy udał się do Medjugorie. Zapraszamy do wsłuchania się w Jego świadectwa życia.

12. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top