Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą (04.11.2018)

1.  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, taca na inwestycje w parafii, za Wasz dar serca i zrozumienie potrzeb Kościoła serdeczne Bóg zapłać.

2.  Dzisiaj po Mszy Św. o g.10.00 spotkanie kół żywego różańca w sali kolumnowej.

3.  W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w sobotę wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża.

4.  Za tydzień 11 listopada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do dziękczynienia Bogu za dar wolności, odzyskanej suwerenności naszej Ojczyzny. W naszym kościele o g.20.00 koncert upamiętniający stulecie niepodległości organizowany przez Władze Dzielnicy Wola, wstęp wolny, wszystkich zapraszamy do świętowania, też do wywieszenia flagi narodowej.

5.  Wypominki – modlitwy w intencji zmarłych można jeszcze zapisać i przekazać do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.

6.  Do 8 listopada modlimy się różańcem za wszystkich zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych, nabożeństwo to odprawiamy przed Najśw. Sakramentem po Mszy Św. o g.18.00

7.  Dobrzy mężowie i ojcowie trzymają się razem, dlatego w najbliższy piątek 9 XI na godz. 20.00 zapraszamy na męskie spotkanie modlitewno-formacyjne Wojowników Dobrego Pasterza.

8.  Zapraszamy maturzystów, studentów, oraz wszystkich młodych ludzi, którzy chcą rozwijać siebie i swoją wiarę, w gronie ludzi młodych i ambitnych, do wspólnoty akademickiej. Spotkanie w niedzielę po Mszy Św. o g.19.00

9.  Księgarnia zaprasza po modlitewniki, prasę dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży oraz po książki wydane z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

10. Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top