Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą (21.10.2018)

1.  Dzisiaj niedziela misyjna, ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Dzisiaj też gościmy Misjonarzy ad gentes, którzy posługują na Jamajce, przy wyjściu z kościoła będziemy mogli wesprzeć Ich swoją ofiarą-serdeczne Bóg zapłać!

2.  Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele, czy w domu. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00, w niedziele po Mszy Św. o g.17.00, dodatkowo dla dzieci we wtorki i czwartki o g.17.00; W październiku w dni powszednie druga Msza Św. wieczorna rozpoczyna się o g.19.15.

3.  W najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne dla mężczyzn. Początek o godz. 20.00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

4.  Za tydzień zbiórka do puszek na Caritas naszej parafii.

5.  W miniony czwartek 18.10 nasz praktykant z Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie Kleryk Krzysztof Ważyński przyjął Święcenia Diakonatu, składamy gratulacje i życzymy dobrej praktyki diakońskiej w naszej parafii.

6.  Wypominki – modlitwy w intencji Zmarłych można zapisać i przekazać do zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Kartki do zapisywania imion i nazwisk naszych zmarłych są wyłożone przy wyjściu z kościoła.

7.  Księgarnia zaprasza po różance koronki, dziesiątki oraz po teksty rozważań różańcowych, modlitw wystawienniczych.

8.  W Liturgii Kościoła: jutro 22.10 wspominamy Św. Jana Pawła II.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którzy troszczą się o Kościół ofiarowując w Jego intencjach swoje modlitwy i uczynki pokutne, także wsparcie materialne, a nade wszystko za świadectwo życia według Ewangelii Św. i życzymy Wam dobrze przeżytego czasu nowego tygodnia rozpoczętego z Bogiem w dzisiejszej Mszy Św.

Back to top