Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą (23.09.2018)

1.  We wtorek 25 września, przypada 65 rocznica aresztowania Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, niech to wydarzenie stanie się okazją do modlitwy w naszych rodzinach o dar beatyfikacji. Tego dnia w liturgii jest wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.

2.  W piątek na godz. 20.00 zapraszamy – mężów, ojców i kawalerów - na spotkanie modlitewno-formacyjne Wojowników Dobrego Pasterza.

3.  W sobotę 29 września imieniny obchodzi ks. Michał Trzaskowski. Prośmy w modlitwie o potrzebne łaski w kapłańskiej posłudze dla ks. Michała.

4.  W sobotę 29 września w parafii św. Michała Archanioła na Mokotowie jest organizowana 8 Noc Świadectw. Rozpoczęcie o godz. 19.30. Szczegóły na plakacie i w internecie.

5.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Zakopanego w dniach 4-7 X, proszone są o potwierdzenie swojego udziału u pani Małgorzaty Ruszkowskiej, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

6.  Księgarnia zaprasza po prasę katolicką, książki dla dorosłych i dzieci, a szczególnie po publikacje o św. Ojcu Pio, którego dzisiaj obchodzimy 50-tą rocznicę śmierci. Z tej racji dzisiaj książki są w promocyjnych cenach.

7.  Zainteresowanych intencją Mszy św. na 2019 rok zapraszamy od jutra do zakrystii lub kancelarii. Intencje są przyjmowane na okres styczeń-czerwiec. Są wolne intencje mszalne na ten i przyszły tydzień. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

8.  W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy w głowie zaczynają pojawiać się pytania z serii : "Być albo nie być?", "Gdzie jest moje miejsce na ziemi?", "W jakim kierunku iść?", "Które talenty rozwijać?", "Co oznaczają zdarzenia, które mi się przytrafiają?", "Co zrobić z życiem?" Dlatego zapraszamy w sobotę 6 października, na Stadion Narodowy, gdzie odbędzie się Spotkanie Młodych. Szczegóły na plakatach i stronie wydarzenia.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top