Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą (16.09.2018)

1.  Dzisiaj w Kościele w Polsce obchodzimy 52. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2.  Jutro zaczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci i młodzież

3.  W przyszłą niedzielę 23 września na wszystkich Mszach Św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, zapraszamy do tego obrzędu wszystkich Małżonków niezależnie od tego, kiedy był Ich ślub.

4.  W tym tygodniu w Liturgii Kościoła: jutro 17.09 wspominamy św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Arcybiskupa warszawskiego, zapraszamy na Mszę Św., w archikatedrze warszawskiej Uroczysta Msza Św. o g.19.00; we wtorek 18.09 Święto Św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży. Dzieci i Młodzież szczególnie w tym dniu zapraszamy na Mszę Św. oraz do spowiedzi i Komunii Św, w piątek 21.09 Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5.  Księgarnia zaprasza po prasę katolicką, książki dla dorosłych i dzieci a szczególnie po publikacje o sakramentach Chrztu, Bierzmowania, książki ilustrowane i w przystępnych cenach.

6.  Zainteresowanych intencją Mszy św. na 2019 rok z racji jubileuszu małżeństwa lub gregorianką za zmarłych zapraszamy do zakrystii lub kancelarii. Pozostałe intencje na okres styczeń-czerwiec przyjmujemy od poniedziałku 24 września.

7.  Są wolne intencje mszalne na ten i przyszły tydzień. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

8.  We wtorek 18 września rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. wszystkich uczniów klas 3 gimnazjum i starszych.

9.  Również we wtorek 18 września rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy na 1 spotkanie na godz. 19.30.

10. Zapraszamy małżeństwa sakramentalne i pary żyjące w związkach niesakramentalnych, na weekendowe rekolekcje. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Milanówku w dniach 28 – 30 września br. Przeznaczone są dla tych małżeństw, które chcą pogłębić i odnowić swoją miłość, również odbudować poprzez dialog wzajemne relacje. Rekolekcje poprowadzą pary małżeńskie i ksiądz Sławomir. Zapewniamy nocleg, wyżywienie i opiekę dla dzieci na czas konferencji oraz komfortowe warunki pobytu. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia do 20.09.

11. Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top