Ogłoszenia parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocy (06.05.2018)

1.  Dzisiejsza taca przeznaczona na inwestycje w parafii.

2.  W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.

3.  We wtorek 8 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Msze Św. według porządku dnia powszedniego.

4.  Trwa maryjny miesiąc maj. Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które u nas sprawujemy: w niedziele i święta po Mszy Św. o g.17.00, a w dni powszednie po Mszy Św. o g.18.00

5.  Wspólnota Kobiet zaprasza na spotkanie formacyjne jutro 7 maja po Mszy Świętej o godz. 19.00 w sali nr 4

6.  Ponieważ dzisiaj i 13 maja o g.10.00 oraz 11.30 celebrujemy pierwsze Komunie Św., prosimy w te niedziele Osoby, które zwykle przychodzą na te Msze Św. aby wybrały się na inną godzinę, chodzi o to, aby dać miejsce dla wszystkich, którzy będą te uroczystości obchodzić-Dzieci, Rodziców i Ich Bliskich-dziękujemy za wyrozumiałość.

7.  Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy codziennie do piątku włącznie w strojach komunijnych na Mszę Św. o g.18.00 - jest to tzw. biały tydzień.

8.  Spowiedź Dzieci Komunijnych ze Sz.P. 351 i Ich Rodziców w piątek 11 maja od g.16.00, Dzieci Rocznicowych i Ich Rodziców w piątek 11 maja od g.17.30

9.  w przyszłą niedzielę 13 maja pierwsza Komunia Św.: o g.10.00 Dzieci ze Sz.P. nr 351, a o g.11.30 Rocznica Pierwszej Komunii Św. wszystkich szkół.

10. Wojowników Dobrego Pasterza zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek 11 maja o g.20.00.

11. W przyszłą niedzielę 13 maja przed kościołem po każdej Mszy Św. będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek przeznaczona na wsparcie wakacyjnego wyjazdu formacyjnego młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

12. Procesja Fatimska odbędzie się w przyszłą niedzielę 13 maja po Mszy Św. o g.19.00, wyruszy więc ok. g.20.00 i przejdzie ulicami: Redutową, Krysta, Monte Cassino, Bat. Parasol i Olbrachta. Zapraszamy do niesienia feretronu z figurą MB Fatimskiej następujące grupy: z kościoła do I stacji Wojownicy Dobrego Pasterza, do II stacji Wspólnoty Neokatechumenalne, do III stacji Kościół Domowy, do IV stacji Wspólnota Kobiet, do V stacji Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, od V stacji do krzyża misyjnego chętni, od krzyża misyjnego do kościoła Wojownicy Dobrego Pasterza. Prosimy o zabranie ze sobą na procesję świec z osłonami, które zapalimy w specjalnym obrzędzie światła po Mszy Św.

13. Bierzmowanie odbędzie się w sobotę 19 maja podczas Mszy Św. o g.18.00; po Mszy Św. z bierzmowaniem wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo majowe. W tym dniu wyjątkowo nie będzie Mszy Św. o g.19.00.

14. Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top