Ogłoszenia parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocy (22.04.2018)

1.  Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza - główny odpust parafialny, gościmy Kleryków z Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie, z którymi przybył Ojciec Duchowny ks. Paweł Walkiewicz, serdecznie witamy.

2.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

3.  Wspólnota Kobiet zaprasza na Adorację w czwartek 26.04. o godz. 19.30 w Kaplicy Miłosierdzia.

4.  W najbliższy piątek serdecznie zapraszamy wszystkich mężów, ojców i kawalerów na spotkanie modlitewno-formacyjne, które rozpocznie się o godz. 20.00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

5.  27 maja odbędzie się kolejna ogólnopolska pielgrzymka mężczyzn do sanktuarium Matki Bożej w Piekarach Śląskich. Z naszej parafii organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy i informacje już możliwe w zakrystii i kancelarii u ks. Sławomira. Koszt 70 zł.

6.  Osoby , które zapisały się na trzydniową pielgrzymkę do Gdańska, proszone są o potwierdzenie do dnia 28 maja swojego uczestnictwa u P. Małgorzaty Ruszkowskiej.

7.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top