Ogłoszenia parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocy (15.04.2018)

1.  Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Dzisiaj przejdzie on ulicami Warszawy pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza święta w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi i kobiet w stanie błogosławionym. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 rozpocznie się akcja „Pielucha dla Malucha”, podczas której zbierane będą pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską

2.  Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza przypada główny odpust parafialny, suma odpustowa o g.13.00. W tym dniu będziemy gościć Kleryków z WMSD.

3.  Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę-22.04 przeznaczone na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

4.  Wspólnota Kobiet zaprasza na spotkanie formacyjne w poniedziałek 16.04 po Mszy Św. o godz. 19.00 w sali nr 4.

5.  Osoby zainteresowane przekazaniem 1% z podatku PIT na rzecz parafialnego Caritasu lub Fundacji Nasza Przyszłość proszone są o przynoszenie PIT do sali nr 5 w każdą środę w godzinach od 17.00 do 18.00.

6.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty

Back to top