Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego (01.04.2018)

1.  Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał! Ks. Proboszcz i wszyscy Księża posługujący w naszej parafii składamy wszystkim Parafianom i Gościom najlepsze życzenia radosnego Alleluja i odnowienia wszystkich sił duchowych! Życzymy ciągłego trwania w Łasce Uświęcającej - sakramentalnej więzi ze Zmartwychwstałym Chrystusem, Pokoju i błogosławieństwa w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym.

2.  Od dzisiaj trwa oktawa Wielkanocy, którą zakończy przyszła niedziela Miłosierdzia Bożego, dlatego w piątek najbliższy nie ma postu. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego-8.04, codziennie o g.15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia z nowenną-zapraszamy.

3.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii, natomiast za tydzień 8 kwietnia taca przeznaczona na Caritas; serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarność!

4.  Jutro w Poniedziałek Wielkanocny niedzielny porządek Mszy Św., ofiary składane na tacę będą przeznaczone dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

5.  Dziękuję gorąco Kapłanom, Służbie Liturgicznej, P. Kościelnemu i P. Organiście, Szafarzom Nadzwyczajnym Komunii Św. za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii liturgicznych Wielkiego Tygodnia; Ks. Marcinowi i S. Albercie za przygotowanie wystroju kościoła do Triduum Paschalnego; ks. Mario i Ministrantom za przygotowanie Liturgii Św. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!

6.  Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy znaleźli czas dla Boga i swojego zbawienia i wzięli udział w nabożeństwach Triduum Paschalnego oraz adoracji Najśw. Sakramentu w Wielki Piątek i Wielką Sobotę.

7.  Pierwszy piątek miesiąca 6 kwietnia, spowiedź na wszystkich Mszach Św., po południu od g.17.00; o g.15.00 Msza Św. do Bożego Miłosierdzia-intencje można składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia; o g.17.45 Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa w kaplicy Miłosierdzia i błogosławieństwo Najśw. Sakramentem na zakończenie adoracji.

8.  w sobotę 7 kwietnia wspólnota fatimska i kółko różańcowe zapraszają na Mszę Św. i nabożeństwo wynagradzające pierwszej soboty miesiąca o g.9.00.

9.  Zapraszamy na krótkie przedstawienie muzyczno-teatralne na temat chrztu przygotowane przez dzieci z naszej parafii w Wielkanocny Poniedziałek 2 kwietnia po Mszy św. o godzinie 11:30 do dolnego kościoła

10. Parafialny Zespół Caritas dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o zbiórkę żywności dla potrzebujących osób z naszej parafii. Dzięki wam mogliśmy pomóc wszystkim naszym podopiecznym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Wyrazem naszej wdzięczności będzie Msza Święta w intencji wszystkich ofiarodawców, która będzie sprawowana 08 kwietnia o godz.10.00

11. Osoby zainteresowane przekazaniem 1% z podatku PIT na rzecz parafialnego Caritasu lub Fundacji Nasza Przyszłość proszone są o przynoszenie PIT do sali nr 5 w każdą środę w godzinach od 17.00 do 18.00.

12. Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top