Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą (2017.11.19)

1.  Dzisiaj gościmy Rodzinę P. Beaty i Jarosława Macioch, którzy zostali posłani przez Kościół na misje "ad gentes" na Ukrainę do Charkowa. Wysłuchamy za chwilę Ich świadectwa, a przed kościołem będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na wsparcie tej misji. P. Macioch wychowują dziesięcioro Dzieci i żyją z tego, co Im Pan Bóg da też i w taki sposób jak ofiara do puszki. Serdeczne Bóg zapłać za Wasze Serce i ofiary.

2.  Dzisiaj obchodzimy, ogłoszony przez Ojca Św. Franciszka, pierwszy światowy dzień ubogich, o godz. 13.00 Msza Święta wspólna, w tym w intencji osób potrzebujących oraz darczyńców naszego parafialnego Caritas. Natomiast po tej Mszy Św. zapraszamy na poczęstunek do Sali Kolumnowej.

3.  W tym tygodniu mamy nadzieję podpisać umowę kupna organów i zapłacimy za nie pierwszą kwotę 30 tysięcy euro.

4.  W środę 22.11.2017 spotkanie z Rodzicami Dzieci Komunijnych po Mszy Św. o g.19.00

5.  Wspólnota Wojowników Dobrego Pasterza zaprasza w najbliższy piątek o godz. 20.00 Was Drodzy Panowie na spotkanie modlitewno-formacyjne. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

6.  Za tydzień ostatnia niedziela Roku Liturgicznego-Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

7.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top