Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą (2017.11.12)

1.  Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie zbiórka do puszek na pomoc dla chrześcijan w krajach, gdzie Kościół jest prześladowany.

2.  Dzisiaj o godz.14.00 serdecznie zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych i poezji okresu niepodległościowego pt. KOCHAM CIĘ POLSKO! w wykonaniu Chóru Wychowanków Władysława Skoraczewskiego JUBILUS

3.  Wspólnota Fatimska i Kółko Różańcowe serdecznie zapraszają na Fatimski Różaniec Wynagradzający jutro 13 listopada o g.17.00 - do Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

4.  Już po raz trzeci duszpasterstwo rodzin naszej parafii organizuje zimowy wypoczynek dla rodzin. Wyjazd do Poronina k/Zakopanego w dniach 20-27.01.2018 roku. Szczegóły i zapisy u ks. Sławomira do 19 listopada.

5.  W przyszłą niedzielę 19 listopada będziemy obchodzić ogłoszony przez Ojca Św. Franciszka pierwszy światowy dzień ubogich, o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w intencji osób potrzebujących oraz darczyńców naszego parafialnego Caritas. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do Sali Kolumnowej.

6.  W środę 22.11.2017 spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych po Mszy Św. o g.19.00

7.  Dzieci, które uczestniczą w Mszy Św. niedzielnej innej niż o g.11.30 mogą też otrzymać karteczki - Ziarno, zgłaszają się po nie do zakrystii.

8.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top