Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą (2017.09.10)

1.  Wspólnota Fatimska i Kółko Różańcowe serdecznie zapraszają  na Nabożeństwo Wielkiej  Nowenny Fatimskiej  w środę 13 września o g.17.00 -  do Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 2.  W czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Św., Msze Św. według planu powszedniego, w piątek 15 września wspominamy MB Bolesną.

 3.  W najbliższy wtorek Bracia i Siostry z Szóstej Wspólnoty Neokatechumenalnej po nieszporach ponownie będą nawiedzać nas w naszych mieszkaniach, aby dzielić się swoim doświadczeniem wiary, mają ze sobą pismo z parafii, proszę się nie obawiać Ich i nie bać się rozmawiać o wierze.

 4.  Zbiórka Lektorów, Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami odbędzie się w sobotę 16 września o g.11.00 w sali nr.5.

 5.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top