Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą (2017.09.03)

1.  Spotkanie Kół Żywego Różańca dzisiaj po Mszy Św. o g.10.00 w sali kolumnowej, serdecznie zapraszamy, również wszystkich chętnych do wstąpienia do Żywego Różańca.

2.  Biskupi polscy zachęcają nas, aby w piątek 8 września br dokonać Aktu poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Dzisiaj można wziąć z kościoła obrazek MB Fatimskiej z tekstem aktu poświęcenia..., zachęcamy, aby w naszych domach-rodzinach ten akt odmówić w Święto Narodzenia NMP 8 września. Zapraszamy na Mszę Św. 8 września, w naszym kościele porządek Mszy Św. jak w dzień powszedni. Na każdej Mszy Św. też dokonamy tego aktu poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.

3.  W najbliższy piątek, 8 września serdecznie zapraszamy na spotkanie Wojowników Dobrego Pasterza, które rozpocznie się modlitwą ojców za swoje dzieci rozpoczynające nowy rok szkolny. Zachęcamy, by nie zabrakło Was Drodzy Ojcowie. Dzisiaj po Mszy św. można nabyć kolejny numer czasopisma WOJOWNIK, przygotowanego przez mężczyzn dla mężczyzn.

4.  Uroczysta Msza Św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego będzie odprawiona jutro 4 września o g.8.00-zapraszamy poczty sztandarowe wszystkich szkół z naszego terenu, Dyrekcje, Nauczycieli, Pracowników Szkół, Rodziców, Dzieci, Młodzież- ta Msza Św. będzie odprawiona w Waszej intencji, by Bóg błogosławił w Nowym Roku Szkolnym.

5.  Przypominamy, że w niedzielę, 10 września br. zbiórka na tacę na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

6.  Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę organizowana jest 6 września w środę. Wyjazd o godzinie 6.00, powrót około godziny 20.00. Informacje codzienne po pierwszej wieczornej Mszy świętej u P. Małgorzaty Ruszkowskiej.

7.  Zbiórka Lektorów, Ministrantów i chłopców chcących zostać ministrantami odbędzie się w sobotę 9 września o g.11.00 w sali nr.5. Serdecznie zapraszamy i przypominamy, iż w roku szkolnym zbiórki te odbywają się w soboty o g.11.00 w sali nr 5. Obecność na zbiórce jest obowiązkowa.

8.  Komenda Rejonowa Policji przestrzega zwłaszcza starsze osoby przed złodziejami i naciągaczami, którzy się podszywają pod wnuczka, policjanta- nie otwieraj drzwi nieznajomym, nie dawaj pieniędzy. Policja nigdy nie prosi o pieniądze. W kościele jest wyłożony apel Policji, można zabrać.

9.  Dziękujemy Wszystkim, którym leży na sercu dobro Kościoła, za wspieranie zbawczej misji Kościoła przez ofiary duchowe i materialne, a zwłaszcza życie według Ewangelii Jezusa. Wszystkim Wam Bracia i Siostry życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień dzisiaj rozpoczęty.

Back to top