Aktualności

Opublikowano: 30 listopada 2017

Rodziców dzieci, które nie przyjęły dotąd sakramentu chrztu, zapraszamy na trzy spotkania: 3, 10 i 17 grudnia, po Mszy św. o godz. 17-tej do sali nr 2. Obecność obowiązkowa! Na dwa pierwsze z nich, a więc 3 i 10 grudnia zapraszamy ponadto wszystkich rodziców, którzy mają nieuregulowaną sytuację sakramentalną w swoich związkach, zwłaszcza, gdy nie ma formalnych przeszkód do zawarcia małżeństwa sakramentalnego. Proszę potraktować tę zachętę również w kategoriach obowiązku!

Wszystkim przypominamy, że w najbliższą niedzielę o godz. 15:30 odbędzie się Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin w ramach przygotowania do I Komunii św.

Jednocześnie przypominamy i zachęcamy do udziału, w miarę możliwości, w roratach, które odbywać się będą w okresie adwentu od poniedziałku do soboty o godz. 6:30.

Opublikowano: 15 października 2017

Rodziców, którzy jak dotąd nie zgłosili katechetom dzieci nieochrzczonych proszę o możliwie szybki kontakt. Zwracam uwagę, że dzieci komunijne, które nie zostaną odpowiednio wcześnie przygotowane do chrztu nie będą mogły przyjąć I Komunii św. wraz z rówieśnikami. Na temat formy przygotowania do chrztu dam jeszcze znać. Sam chrzest odbędzie się na specjalnej liturgii prawdopodobnie w Wielkim Poście. Termin ustalimy po skompletowaniu grupy kandydatów.

Zachęcam także do zapisywania się na poniedziałkowe spotkania. Ze względu na kolędę, święta i ferie nie będą się one odbywać ani w grudniu, ani w styczniu. Dlatego proszę o nie zwlekanie z ustaleniem terminu. Spotkanie jest i tak obowiązkowe dla rodziców wszystkich dzieci komunijnych. Pod linkiem Harmonogram, na dole strony zamieściłem najbliższe daty spotkań wraz z liczbą „wolnych miejsc". 

 Opublikowano: 4 października 2017

Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie poniedziałkowych spotkań - są jeszcze wolne miejsca na 9-go października. Można rezerwować terminy też na kolejne tygodnie. Najlepiej dzwonić we czwartki, zwłaszcza w godz. 14:00 - 16:00 - w szczególnych przypadkach można też w inne dni, w ostateczności nawet w poniedziałki przed 17:00 (kom. 576 194 522).

Przy okazji przypominam o sobotniej Mszy św. z poświęceniem różańców.

 

Back to top